Ogłoszenie - 10/2023

Про компанію:

Busch Polska є лідером у сфері інноваційних рішень в області телекомунікацій та постачання електроенергії в Польші. За понад 15 років роботи ми завершили сотні проєктів, що сприяють покращенню якості телекомунікаційних та енергетичних мереж в Польщі. Олімпійський стадіон у Вроцлаві, Замок у Мальборку та Інтелектуальні транспортні системи (ITS) у найбільших містах Польщі - це лише декілька наших успіхів.

У рамках нашого продовженого та інтенсивного зростання ми шукаємо людину для приєднання до нашої команди.

Основні завдання:

●    Підготовка технічних перекладів для сторінок каталогу.
●    Підготовка перекладів для контенту веб-сайта.
●    Введення тексту на веб-сайт.
●    Пошук компаній та інвесторів в Україні.

Для нас важливо:

●    Освіта: технічна освіта на середньому рівні, як мінімум / бажано: вища освіта.
●    Рідна мова: українська.
●    Володіння польською, німецькою або англійською мовами на рівні не менше В2 як у мовленні, так і в письмі.
●    Мати ознайомлення з термінологією телекомунікацій та концепціями (електричних мереж, оптичних волоконних мереж).
●    Знання енергетичної та/або оптичної волоконної промисловості в Україні.
●    Досконале володіння навичками роботи з Microsoft Office.
●    Висока самодисципліна та здатність самостійно управляти робочим часом.
●    Вміння працювати в умовах мультитаскінгу.

Для нас є плюсом, якщо Ви:

●    Маєте ознайомлення з компаніями в галузі телекомунікацій.
●    Маєте здатність читати технічну документацію.

Ми пропонуємо:

●    Роботу основану на виконанні завдань (віддалено або в офісі).
●    Можливість ознайомитися з галуззю.
●    Потенціал для подальшого розвитку.
●    Можливість продовження співпраці у будівництві ринку в аспекті відновлення України.

Більше інформації на www.buschpolska.com

Людей, які зацікавлені, просимо надсилати заявки на електронну адресу (s.kowalski(at)buschpolska.com).

W treści CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, przez Busch Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Rybitwy 22, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji.”

Wsparcie biurowo-techniczne w związku z rozwojem rynku na Ukrainie

W związku z dalszym intensywnym rozwojem rynków międzynarodowych poszukujemy osoby do naszego zespołu.

Twoje zadania
•    Przygotowanie tłumaczeń technicznych stron katalogowych
•    Przygotowanie tłumaczeń tekstów na stronę internetową
•    Wprowadzanie tekstów na stronę internetową
•    W kolejnym etapie poszukiwanie firm i inwestorów w Ukrainie

Twój profil
•    Wykształcenie min. średnie techniczne / mile widziane wyższe
•    Jezyk ojczysty: ukraiński
•    Znajomość języka polskiego, niemieckiego lub angielskiego na poziomie min. B2 w mowie i piśmie
•    Znajomość zagadnień i terminologii teletechnicznych (sieci energetyczne, sieci światłowodowe)
•    Znajomość branży energetycznej lub (i) światłowodowej w Ukrainie
•    Mile widziana znajomość firmy z branży teletechnicznej
•    Znajomość pakietu MS Office
•    Mile widziana umiejętność czytania dokumentacji technicznej
•    Wysoka samodyscyplina i umiejętność samodzielniej organizacji czasu pracy
•    Wielozadaniowość

W zamian możesz liczyć na
•    Praca zadaniowa (home office / biuro)
•    Możliwość poznania branży
•    Możliwość dalszego rozwoju
•    Możliwość dalszej współpracy przy budowaniu rynku w odbudowującej się Ukrainie

Rodzaj umowy: umowa zlecenie / B2B

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail (s.kowalski@buschpolska.com)

Ogłoszenie - 12/2022

Doradca techniczno-handlowy

Sprzedaż to twoja pasja? Interesują Cię nowinki techniczne? Chcesz się rozwijać z liderem branży innowacyjnych rozwiązań teletechniczych w Polsce?

Może właśnie Ciebie szukamy?

To nie jest praca dla każdego, bo wymaga wytrwałości, wiedzy eksperckiej oraz pozytywnego nastawienia, ale żadna inna nie zapewni Ci tyle radości i satysfakcji ze sprzedaży innowacyjnych, technicznych produktów z półki PREMIUM.

Pewnie i odważnie wkraczamy na szerokie wody rynku pasywnych sieci optycznych i w związku z tym poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradcy techniczno-handlowego

•    Eksperckie doradztwo techniczne oferowanych rozwiązań
•    Profesjonalne prowadzenie bieżących projektów
•    Poszukiwanie nowych projektów i wdrażanie oferowanych rozwiązań systemowych
•    Aktywna sprzedaż w terenie (3-4 dni praca w terenie, 1-2 dni Home Office)
•    Prowadzenie negocjacji handlowych (B2B)
•    Budowanie długofalowych relacji z klientami biznesowymi
•    Realizacja celów sprzedażowych
•    Cykliczne spotkania z klientami z branży teletechnicznej (biura projektowe, inwestorzy, firmy wykonawcze)

Twój profil
•    Wykształcenie wyższe (techniczne)
•    Znajomość języka niemieckiego/angielskiego na poziomie min. B2 w mowie i piśmie
•    Przynajmniej 3 letnie doświadczenie jako doradca techniczno-handlowy w branży telekomunikacyjnej lub pokrewnej
•    Znajomość zagadnień z zakresu budowy sieci światłowodowych (FTTx)
•    Znajomość branży telekomunikacyjnej w Polsce
•    Biegłe czytanie dokumentacji technicznej
•    Doświadczenie i udokumentowane sukcesy w aktywnej sprzedaży bezpośredniej B2B
•    Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
•    Umiejętności klaryfikowania istoty problemu i przedstawienia wariantów jego rozwiązania
•    Zdolność porządkowania wątków i panowania nad przebiegiem rozmów

•    Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu
•    Przejrzysty system premiowy
•    Narzędzia do pracy (samochód służbowy, smartphone, laptop) również do użytku prywatnego
•    Profesjonalny system ERP (SAP Business One) do wsparcia procesów sprzedażowych
•    Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe
•    Cykliczne szkolenia produktowe i sprzedażowe
•    Elastyczny czas pracy (praca zdalna)
•    Elastyczność i duża swoboda działania
•    Udział w najważniejszych branżowych imprezach targowych w Polsce
•    Wsparcie sprzedaży z biura w Krakowie (ofertowanie, logistyka, fakturowanie)
•    Wsparcie techniczne ze strony inżynierów firm partnerskich
•    Praca z wysokojakościowymi, innowacyjnymi produktami z półki PREMIUM

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail